![](https://static.tildacdn.com/tild3238-3639-4634-b131-323666333130/_MG_1072-min.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3532-3765-4764-b331-383635646635/_MG_1061-min.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3962-3766-4838-b264-623633643134/_MG_1062-min.jpg)
Хотілося б щиро подякувати нашому Генеральному Консулу в м. Зальцбург Мартіну Паношу за велику підтримку і сприяння в цій справі.
Разом з паном Романом Коніжєм із Ротарі Клуб "Київ-Софія" і паном Сергієм Косоговом з благодійного фонду "Синій птах" ми провели колосальну роботу, яка ще триває, бо попереду транспортування автомобілів в Україну і заходи по передачі і оформленні.
![](https://static.tildacdn.com/tild3934-6239-4465-b636-396363666537/_MG_1092-min.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild3430-6635-4065-a430-303030316537/_MG_1110-min.jpg)
Ну і звісно хотілося б висловити велику подяку місту Зальцбург та його представникам із магістрату і дорожнього управляння, всім, хто хоч якось долучився до цієї чудової акції. Ці авто, — це надзвичайний подарунок для наших рятувальників і захисників.
А далі будуть звіти вже із щасливими отримувачами в Україні.
![](https://static.tildacdn.com/tild3032-3565-4962-b661-323636383230/_MG_1100-min.jpg)